Sıkça Sorulan Sorular

Finigo'ya nasıl üye olabilirim?

Finigo'ya üye olmanın herhangi bir ücreti yoktur. Teklif verebilmeniz için Finigo Müşteri Hizmetlerini arayarak detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Onay süreci sadece profesyonel alıcıların sistemde kayıtlı olması içindir. Tarafımızdan sizlere verilen üye işyeri kodu ile sitemizdeki üye işyeri girişinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Neden Finigo üzerinden araç satın almalıyım?

Finigo.com.tr sitesinde araçları doğrudan, satıcılardan satın alabilirsiniz. Bu şekilde alıcı ve satıcı her zaman daha karlı bir alışveriş gerçekleştirebilir.

Her gün detaylı açıklamalarıyla web sitemizde sunulan çok çeşitli araçlara ulaşabilme şansına sahip olur ve mevcut araç portföyünüze ekleyeceğiniz bu araçları kendi müşterilerinize sunma imkanı yakalarsınız.

Finigo üzerinden araç alındığında veya satıldığında alınan komisyon ücreti nedir?

Alıcı ya da satıcı olarak web sitemizden aldığınız hiçbir hizmet için ücret/komisyon talep edilmez.

Kredi başvurumu nasıl yapabilirim?

Başvuru için gerekli evraklarınız ile tercih ettiğiniz araç için web sitemizde yer alan formu doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hangi tutar ve vadelerde kredi kullanabilirim?

Tercih ettiğiniz model ve markaya bağlı olarak güncel kampanyalar dahilindeki tutar ve vadelerden değerlendirme sonucunuza göre alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

SİGORTA HİZMETLERİ
ÜYELİK İŞLEMLERİ
KURUMSAL
YARDIM VE İLETİŞİM
SÖZLEŞMELER
BİZİ TAKİP EDİN